İptal / İade / Değişiklik

İptal

Müşterinin bir rezervasyonu iptal etmesi durumunda, Seyahat Acentesi ücret talep etme yada ödemenin bir kısmını kesme hakkına sahip olacak ve Seyahat Acentesinin uğramış olduğu zararı talep edecektir. Tedarikçiler vermiş oldukları hizmetlerin herhangi birini hareketten önce iptal etme hakkını saklı tutarlar, böyle bir durumda bilet ücretinin tamamı Seyahat Acentesinin daha başka yükümlülüğü olmadan, yolcuya iade edilecektir

Seyahat Acentesi iade talebini işleme almak için hizmet bedeli alacaktır. (Müşteriler bu Şartlar için 'İadeler' bölümüne bakmalıdır, iptal provizyonları Tedarikçinin Şartlarında da mevcuttur, web sitesi. Tedarikçiler burada belirtilen iptal ücretlerinin fazlası ve üzerinde iptal ücreti tahsil edebilirler).

İadeler

Rezervasyonun yapıldığı esnada Müşteri tarafından 'İptal ve İade Poliçesi' satın alınmadı ise hiçbir koşulda iadeler Seyahat Acentesi tarafından değerlendirilmeyecektir. Tedarikçilerin yapmış oldukları iadeler kendilerinin ilgili şartlar ve kurallarına bağlıdır. Seyahat Acentesi iade talebinin işleme alınması için bir ücret alacaktır. Tedarikçiler yukarıda belirtilen iade işlem bedellerini alabilirler.

Değişiklik Ücretleri

Her bir rezervasyon için değişiklik ücreti onaylanmış olan bir seyahat planı ve veya bilet için yapılan herhangi bir değişiklik için alınır. Bu Tedarikçi tarafından alınan değişiklik ücretine ilaveten alınan bir ücrettir.