İstanbulDenizli

İstanbulDenizliInvalid date
Aramayı Değiştir
Gidiş
Varış
Fiyat Grafiği

En Ucuz İstanbul - Denizli Uçak Biletleri

Sonuç Bulunamadı

Üzgünüz, aradığınız kriterlere uygun uçuş bulunamadı.

En Ucuz Denizli - İstanbul Uçak Biletleri

Sonuç Bulunamadı

Üzgünüz, aradığınız kriterlere uygun uçuş bulunamadı.

Denizli'de Ulaşım Hakkında

Son yıllarda Denizli Belediyesi'nin özellikle geliştirmeye çalıştığı şehir içi ulaşımda kullanılan ana ulaşım aracı belediye otobüsleri. 43 farklı hattın bulunduğu belediye otobüslerine binebilmek için Denizli Kart'a sahip olmanız gerekiyor. Ayrıca, tek seferlik olmak üzere ve abonman biletlerle ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Denizli Kart'ın dört ayrı seçeneği bulunuyor. Bunlardan Sivil Denizli Kart ile 105 TL’ye aylık abone olabilir veya öğrenci belgesi ile öğrenci kartı çıkartabilirsiniz. Engelliler, şehit, gazi ve gazi yakınları, buna ek olarak 65 yaş üstü kişiler ise belediye otobüslerinden ücretsiz yararlanabiliyor. Eğer Denizli'ye kısa bir süreliğine geldiyseniz ve Denizli Kart almak istemiyorsanız, şehir içinde kullanabileceğiniz 2, 3, 4 veya 5 biniş hakkı sağlayan kartları satın alabilirsiniz. Denizli Kart satan bayilerin detaylı bilgilerine Denizli Belediyesi'nin internet sitesinden ulaşılabilir. Şehir içi ulaşımda belediye otobüslerinin yanı sıra 20’den fazla hattı bulunan minibüsler de hizmet veriyor. Kentte, metro ve tramvay hattı bulunmadığı için genellikle otobüs ve minibüsler ulaşımda tercih ediliyor. Bunun yanı sıra herhangi bir yere gitmek için araç kiralayabilir veya taksileri kullanabilirsiniz.

Denizli Çardak Havalimanı'ndan Denizli'de Turistik Yerlere Ulaşım

Pamukkale

Denizli Çardak Havalimanı'ndan Pamukkale’ye gitmek için kullanabileceğiniz toplu taşıma aracı olarak yalnızca havalimanı servisleri hizmet veriyor. Belediye otobüslerinin ve minibüslerin çalışmadığı güzergah üzerinde havalimanı servisi ile yapacağınız yolculuk ortalama 100 - 120 dakika sürüyor. Bunun dedi neyse Denizli Çardak Havalimanı ile Pamukkale arasında 70 kilometrelik bir mesafenin bulunması. Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus gibi havayolu firmalarının yalnızca kendi müşterilerine sundukları havalimanı servisleri ile Pamukkale'ye gidebileceğiniz gibi Baytur firmasının servisleri ile de seyahat edebilirsiniz. Tüm bunların dışında özel ulaşım araçlarından taksi, araç kiralama ve transfer hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

Denizli Çardak Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Denizli Çardak Havalimanı ile şehir merkezi arasında 66 kilometrelik bir mesafe bulunuyor. Bu mesafeyi gidebilmek için kullanabileceğiniz tek toplu taşıma aracı ise havalimanı servisleri. Pegasus, Anadolu Jet ve Türk Hava Yolları gibi havayolu şirketlerinin yalnızca kendi müşterilerine sundukları havalimanı servis hizmetinden yararlanabilir, eğer bu firmalardan herhangi biriyle uçmamışsanız da Baytur firmasının servisleriyle şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Aceleniz varsa, rahatınıza düşkünseniz veya ulaşımla ilgili herhangi bir sıkıntıya düşmek istemiyorsanız, taksi, araç kiralama ve transfer seçeneklerinden herhangi bir tanesini de tercih edebilirsiniz.

Toplu Taşıma Araçları (Havalimanı Servisi)

Havalimanı Servisi: Havalimanı servisi, Denizli Çardak Havalimanı ile şehir merkezi arasında hizmet veren tek toplu taşıma aracı olarak ön plana çıkıyor. Havalimanı ile şehir merkezi arasındaki 66 kilometrelik mesafeyi havalimanı servisi ile ortalama 100 - 110 dakikada alabilirsiniz. Pegasus, Anadolu Jet veya Türk Hava Yolları firmalarının müşterilerine sundukları havalimanı servisleri ile yolculuk edebileceğiniz gibi Baytur firmasının servisleriyle de şehir merkezine gidebilirsiniz. Baytur firmasının servisleri haftanın her günü uçak iniş saatlerine göre, İstiklal Caddesi Zafer Gazoz Fabrikası önünde bulunan duraktan hareket ediyor.

Özel Ulaşım Araçları (Taksi, Araç Kiralama, Transfer)

Taksi

Denizli Çardak Havalimanı'ndan şehir merkezine gitmek, taksiyle epey bir pahalı olabiliyor. Aradaki mesafenin çok olmasından dolayı yolculuğa başlamadan önce şoförle pazarlık ederek indirim yapmasını sağlayabilirsiniz. Havalimanı terminal binasının hemen çıkışında bundan taksilerle ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız; 0537 305 45 45, 0549 717 93 93 ve 0554 241 58 58 numaralı telefonları arayarak Çardak Havalimanı Taksi Durağı'na ulaşabilirsiniz. Denizli Çardak Havalimanı'ndan taksiyle şehir merkezine gitmekse ortalama 50 - 60 dakika sürüyor.

Araç Kiralama

Yalnızca havalimanından şehir merkezine gitmek için değil, Denizli'de kalacağınız süre boyunca yolda kaybedeceğiniz zamanı en aza indirecek, ayrıca paradan da tasarruf edebileceğiniz bir seçenek olan araç kiralama yöntemi ile ulaşım derdini kafanızdan silebilirsiniz. Denizli Çardak Havalimanı'nda; Avis (0258 213 81 81), Budget (0258 846 11 30), Rent Go (0546 261 66 44), Sixt (0545 550 60 20), araç kiralama firmalarının ofisleri bulunuyor. Ayrıca, havalimanı servis hizmeti veren Baytur firmasından da araç kiralayabilirsiniz. Firmaları telefonla arayarak, internet üzerinden ya da yüz yüze görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Eğer erken rezervasyon yaptırırsanız, firmaların size özel sundukları indirim ve fırsatlardan da yararlanmak mümkün. Denizli Çardak Havalimanı'ndan kiraladığınız araçla şehir merkezine gitmek ortalama 65 - 70 dakika sürüyor.

Transfer

Denizli Çardak Havalimanı'ndan şehir merkezine gitmenin en kolay ve zahmetsiz yöntemi olarak ön plana çıkan transfer hizmetinden yararlanabilmek için konaklamayı planladığınız otelin bu hizmeti müşterilerine sağlıyor olması gerekiyor. Bu bilgiyi oteli telefonla arayarak ya da otelin internet sitesi üzerinden elde edebilirsiniz. Eğer oteliniz, havalimanı transfer hizmeti veriyorsa, en az bir gün önceden rezervasyon yaptırmaz gerekiyor. Ardından uçağınızın iniş saatinde havalimanında olacak şekilde otel tarafından size özel şoförlü bir araç gönderiliyor. Siz de yolculuğunuzun keyfini çıkartıyorsunuz. Diğer bir transfer hizmetinde ise firmalarla görüşmeniz gerekiyor. Denizli Çardak Havalimanı'nda havalimanı servisi, araç kiralama gibi hizmetler sunan Baytur firmasının transfer hizmeti de bulunuyor. 0258 261 41 43 veya 0535 728 35 82 numaralı telefonlardan Baytur firmasını arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Eğer transfer hizmetinden yararlanacaksınız, kalabalık olmanızda yarar var. Bunun nedeni ise transfer hizmetinde ücretlendirmeler araba üzerinden yapılıyor. Siz de eğer, bir aracın alabileceği maksimum sayıdaki yolcu sayısına ulaşırsınız, kişi başına daha az ücret ödersiniz.

Denizli Çardak Havalimanı